Najczęściej zadawane pytania

Jaki system CMS używasz do tworzenia stron?
Strony internetowe tworzę na WordPressie. Jest to system zarządzania treścią numer jeden na świecie.

Czy potrzebuję zakupić domenę i serwer?
Tak, każda strona musi posiadać domenę i serwer. Koszt zakupu tych usług jest to koszt dodatkowy, zgodny z cennikiem usługodawcy. Domenę i serwer potrzebujesz zakupić przed rozpoczęciem pracy nad stroną. Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać, powiedz mi o tym, a ja pomogę Ci w ich zakupie.

Czy zapewniasz wsparcie po przekazaniu strony?
Tak, masz moje wsparcie w postaci przygotowanego e-booka z instrukcją obsługi panelu administracyjnego strony. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania dotyczące działania strony, możesz się także skontaktować ze mną mailowo.

Czy oferujesz szkolenie z obsługi strony?
Szkolenie oferuję w formie przygotowanego e-booka, którego otrzymasz ode mnie po wykonanym projekcie. Dzięki temu zawsze będziesz mieć instrukcję obsługi strony pod ręką.

Jakie są warunki płatności?
Po zaakceptowaniu oferty wyślę Ci umowę na wykonanie strony. W umowie podany jest zakres usług, termin realizacji, wysokość zaliczki i całości wynagrodzenia. Umowa zabezpiecza zarówno Twoje jak i moje interesy i stanowi wytyczne do realizacji projektu. Wpłacasz 30% wartości zlecenia i w ten sposób rezerwujesz termin współpracy. Pozostałą kwotę rozliczamy po wykonaniu strony. Jeśli potrzebujesz faktury, poinformuj mnie o tym w momencie rezerwacji terminu.

Jak szybko możemy rozpocząć współpracę?
Skontaktuj się ze mną i zapytaj o dostępne terminy. Warunkiem rozpoczęcia pracy jest wpłata zaliczki i przesłanie w uzgodnionym terminie wszystkich materiałów, które mają się znaleźć na stronie.

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do mnie na kontakt@jabconstudio.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.