Cześć, jestem Marta!

Mam głowę pełną pomysłów, a proces tworzenia jest dla mnie okazją do wyrażenia siebie. Jeśli wpadam na jakiś pomysł od razu mam ochotę go urzeczywistnić. Moją pasją jest projektowanie stron i malowanie abstrakcyjnych obrazów.

Ukończyłam kulturoznawstwo Ameryki Łacińskiej i Karaibów oraz Geografię na UW. Jednak to projektowanie stron i malowanie obrazów skradło moje serce.

O mnie zdjęcie na stronę

Łączę umiejętności techniczne z wyczuciem estetycznym

Od zawsze czułam, że chcę tworzyć i mieć wizualny wpływ na otaczającą rzeczywistość. Było to o tyle trudne, że nie wiedziałam co chcę tworzyć. Po pracy w kilku korporacjach zdecydowałam się podążać za marzeniami i realizować je. Idąc za głosem serca i intuicji doszłam do miejsca, w którym obecnie jestem. Projektując strony odpowiadam za wizualną stronę kobiecych biznesów i pomagam kreatywnym kobietom w realizacji ich pasji.

Urzeczywistnij marzenia o pięknej marce i stronie internetowej, która wyrazi Ciebie.

Być może już teraz jesteś gotowa zaprezentować światu co potrafisz, jednak potrzebujesz wsparcia w ogarnięciu technicznych spraw? Jestem tu po to, by Ci pomóc stworzyć wyjątkową stronę dla Twojej marki.

Marta Jabcoń 1

Więcej o mnie…

Uwielbiam skandynawski design, projekty oparte na figurach geometrycznych oraz sztukę abstrakcyjną. Lubię być blisko natury. W czasie wolnym maluję abstrakcyjne obrazy na płótnie, czytam o nowinkach technicznych dotyczących wordpressa i uczę się żyć w stylu slow.

Niektóre z moich obrazów znajdziesz tutaj.