Zobacz co inni mówią o współpracy ze mną

Paulina Borcz Awokado Dietetyka Kliniczna

Współpraca z Martą przebiegała bardzo sprawnie. Marta szybko odpowiada na maile i wyjaśnia wszelkie wątpliwości w sposób zrozumiały, nawet dla laika, który nie zna się na projektowaniu stron : )

Strona jest przejrzysta i czytelna, co ważne ładnie prezentuje się na tablecie czy smartfonie.

Instrukcja jaką dostałam po przekazaniu projektu pomaga mi stawiać pierwsze kroki w tworzeniu treści i obsługiwaniu mojej strony www. Polecam usługi Marty.

Paulina Borcz | Awokado Dietetyka Kliniczna

http://www.awkd.pl/

Praca z Martą to czysta przyjemność. Ogromną zaletą jest bezproblemowa komunikacja i to, że Marta naprawdę rozumie potrzeby klienta i w oparciu o nie potrafi wyczarować świetny efekt końcowy!

Nasza współpraca przebiegała bardzo sprawnie, projekt został w pełni dostosowany do moich potrzeb i żaden element nie pojawił się tam przypadkowo. Otrzymałam grafikę idealnie wpasowującą się w stylistykę mojego bloga na czym bardzo mi zależało.

Polecam gorąco usługi Marty, z pewnością pomoże ona dopracować stronę wizualną każdego kobiecego biznesu!

Katarzyna Głąb | Po Sukces Na Szpilkach

https://posukcesnaszpilkach.pl/

katarzyna-glab-zdjecie
Anna Wakulska Makeup

Gorąco polecam usługi Marty! Pełen profesjonalizm! Przepiękne logo, które stworzyła dla mnie Marta sprawiło, że moja pasja nabrała realnego, materialnego i biznesowego wymiaru.

Ta piękna grafika stworzyła moją tożsamość, jako „marki” startującej na bardzo konkurencyjnym rynku. Z projektu wizytówki jestem również baaardzo zadowolona – jest minimalistyczna, a jednocześnie artystyczna, elegancka i kobieca.

Wszystko otrzymałam we wszelkich potrzebnych formatach/plikach (z wyjaśnieniem, co do czego ;)). Podczas tworzenia Marta ustalała ze mną wszelkie preferencje i szczegóły. Jej projekty mają dla mnie „to coś”. W razie potrzeby dostosowuje projekt technicznie np. do wymogów drukarni.

Marta służy także profesjonalną wiedzą i doradztwem. W przypadku osoby takiej jak ja, która totalnie „nie ogarnia” technicznych/graficznych kwestii, takie profesjonalne usługi są wybawieniem : ) Jeszcze raz serdecznie dziękuję za współpracę i gorąco polecam!

Anna Wakulska | Makeup by Anna Wakulska

https://www.facebook.com/makeupwakulska

Projekt zdecydowanie spełnia moje oczekiwania. Delikatnością nawiązuje do tematyki prowadzonej działalności. Logo jest proste, nieskomplikowane, ładne i takie też z założenia mają być sprzedawane przeze mnie ubrania.

Współpraca z Martą to wielka przyjemność i nie wykluczone, że jeszcze będziemy razem współpracowały. Idealnie odczytała moje oczekiwania, stąd realizacja projektu przebiegła bardzo szybko.

Joanna Maślak | 4mom.pl

https://4mom.pl/

Joanna Maślak zdjęcie
Elżbieta Nowowiejska-Bijak

Konsultacje z Panią Martą Jabcoń były szybkie, konkretne i wartościowe. Umówiłyśmy się na kontakt mailowy i codziennie wymieniałyśmy się korespondencją.

Pani Marta szczegółowo prześledziła mój profil z zaproszeniami na uroczystości i wypytała o strategie wizerunku marki (nad, którą wtedy dopiero zaczęłam się zastanawiać : ) Po wielu pytaniach i odpowiedziach, zasugerowała kilka zmian i dostarczyła wielu cennych wskazówek.

Na pewno wdrożenie wszystkiego od razu będzie dla mnie nie łatwe natomiast wiem już w jaką stronę zmierzać i jak zacząć funkcjonować na facebooku.

Elżbieta Nowowiejska-Bijak | Fabryka Relacji

https://www.facebook.com/fabrykarelacji

Dziękuję za stworzenie strony internetowej mojej firmy. Jest taka jak sobie wymarzyłam. Lekka, przejrzysta, elegancka z właściwie dobranymi kolorami do mojej branży.

Moje propozycje i sugestie dotyczące strony zostały wzięte pod uwagę i odzwierciedlone idealnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy!

Kwiaciarnia Zakątek

http://www.kwiaciarniazakatek.waw.pl/

Logo Kwiaciarnia Zakątek