Masz osobowość, która Cię wyróżnia i wyjątkową historię do przekazania. Jesteś kreatywną duszą, która czyni otoczenie barwniejszym.

Brakuje Ci tylko strony internetowej, która pokazałaby Twoją twórczość i zaprezentowała innym co potrafisz.

W ramach naszej współpracy zajmiemy się:

  • Kierunkiem marki

  • Pomysłem na stronę

  • Paletą kolorów

  • Doborem zdjęć / grafik

  • Dopasowaniem fontów

  • Projektem strony

Wyraź siebie poprzez wyjątkową stronę www i autentyczną markę

Paleta kolorów pomoże Ci stworzyć spójny wizerunek marki.

Zazwyczaj klienci, którzy się do mnie zgłaszają nie posiadają palety kolorów dla swojego biznesu. Jeśli Ty także nie posiadasz palety kolorów marki, przed rozpoczęciem pracy nad stroną, przejdziemy przez proces wyboru kolorów przewodnich dla Twojego biznesu.

Odkryjesz jakie kolory sprawdzą się na Twojej stronie, a także dowiesz się w jakiej tonacji tworzyć materiały marketingowe m.in. grafiki do social mediów.

Stwórzmy stronę, którą pokochają Twoi klienci.

Proces współpracy:

1. Kontakt

Wyślij wiadomość na maila kontakt@jabconstudio.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Opisz w kilku zdaniach czym się zajmujesz, w jakiej branży działasz, jaką masz wizję swojej nowej strony, co chciałabyś, żeby się na niej znalazło, jakie funkcjonalności. Odpowiedź otrzymasz ode mnie w ciągu 48h. Ofertę prześlę Ci mailowo. Poinformuję Cię także o możliwym terminie rozpoczęcia współpracy.

2. Umowa

Po zaakceptowaniu oferty wyślę Ci umowę na wykonanie strony. W umowie podany jest zakres usług, termin realizacji, wysokość zaliczki i całości wynagrodzenia. Umowa zabezpiecza zarówno Twoje jak i moje interesy i stanowi wytyczne do realizacji projektu. Otrzymasz ode mnie fakturę. Wpłacasz pierwszą część ceny wybranego pakietu i w ten sposób rezerwujesz termin współpracy.

3. Brief

Wyślę Ci brief do wypełnienia, który pomoże mi w przygotowaniu dla Ciebie idealnego projektu. Wspólnie ustalimy preferowaną stylistykę projektu, kolorystykę oraz rozkład elementów. Do pracy przystępuję, gdy masz zgromadzone wszystkie materiały potrzebne do wykonania strony i prześlesz je do mnie.

4. Projektowanie strony

Projektowanie zaczynam od stworzenia strony głównej i menu, a następnie tworzę kolejne podstrony. Dodaję na stronę ustalone wcześniej funkcjonalności. Od razu pracuję na serwerze docelowym. Po wykonaniu danego etapu, przedstawiam Ci layout strony do wglądu.

5. Testy

Wprowadzam zmiany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, tak aby strona idealnie prezentowała Twoją markę. Pozostajemy w stałym kontakcie mailowym. Na koniec przeprowadzam testy działania strony. Przesyłam Ci instrukcję obsługi strony, abyś wiedziała jak poruszać się po witrynie m.in. wstawiać treści i zdjęcia.

6. Gotowa strona

Po zakończeniu pracy nad stroną, przesyłam Ci drugą, końcową fakturę. Dokonujesz pozostałej części płatności. Jeśli będziesz miała jakieś pytania, możesz wysłać do mnie maila. Gratulacje! Od tej pory jesteś właścicielką nowej strony, która będzie pracować na Twoją markę. 

W sprawie wyceny projektu napisz na maila kontakt@jabconstudio.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.